Спільне приготування їжі в Лейхлінгені отримало підтримку у вигляді нової печі!
Шановний доноре,
Ми хотіли б висловити вам велику подяку! Завдяки вашій щедрій підтримці, особливо значному внеску від Globolus, ми змогли придбати нову піч для нашої спільної кухні в Лейхлінгені. Ваша пожертва та підтримка Глоболуса мають величезне значення і принесуть радість багатьом людям. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь!
З найкращими побажаннями, команда “Leichlingen Helps”
![](http://leichlingenhilft.de/wp-content/uploads/2023/07/360113821_6872157329464124_8955579010235508770_n-768x1024.jpg)
![](http://leichlingenhilft.de/wp-content/uploads/2023/07/362585984_6872156159464241_4748615275436633103_n-1024x813.jpg)
![](http://leichlingenhilft.de/wp-content/uploads/2023/07/361323554_6872157349464122_2741271143187130653_n-1024x768.jpg)
![](http://leichlingenhilft.de/wp-content/uploads/2023/07/360129537_6872157426130781_7027812773512092935_n-768x1024.jpg)